Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Yayman’dan CHP’deki Sol’a eleştiri:

Yayman’dan CHP’deki Sol’a eleştiri:
  • 02.07.2021
  • 170 kez okundu

Kantin Solculuğu!

Üniversitedeyken, okul kantininde farklı görüşlerden kişilerle fikir tartışmaları olduğunu anlatan, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, CHP’yi ‘Sol’ başlığında eleştirdi.

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Meclis’te önceki gün düzenlediği basın toplantısında, Türk siyasi hayatında çok yoğun bir rekabet ve polemik karmaşasının olduğunu, ancak yalan siyasetinin esas, gerçek siyasetin tali unsur haline geldiği dönemin hiçbir zaman yaşanmadığını söyledi.
Yayman, yalan söyleyerek iktidar olunamayacağını belirterek, “Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Göreceğiz, Haziran 2023 seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun yalan siyaseti sandıktan geri dönecek” değerlendirmesinde bulundu.
Konuşmasında ilginç bir örneğe de yer veren ve üniversitedeyken, okul kantininde farklı görüşlerden kişilerle fikir tartışmaları olduğunu anlatan Yayman, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun, o kantin solculuğundan kurtulamadığını ve CHP’nin de, nasıl ki 1991 seçimlerinde yüzde 20 oy aldıysa, geçen 30 yılda da oyunu ancak yüzde 21-22’ye çıkartabildiğini gördük” dedi. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ