Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

YGS ve LYS deneyimi artık Antakya’da

YGS ve LYS deneyimi artık Antakya’da
  • 21.03.2017
  • 2.604 kez okundu

Deneme sınavları, performans testleri, çalışma kampları ve özellikle birebir özel derslerle dikkat çeken, İzmir’in ilk ve Türkiye’nin en eski kurumlarından Radikal Eğitim Kurumları Antakya’da faaliyete geçiyor.

Eğitim sisteminde 15 yıllık tecrübeye sahip, İzmir’in ilk ve Türkiye’nin en eski kurumu olan Radikal Eğitim Kurumları, önceki gün imzalanan işbirliği protokolü ile bundan böyle Antakya’da da hizmet vermeye başlayacak.
Yakında faaliyete girecek kurum bünyesindeki rehberlik uygulamalarında; öğrenci takibi, bireysel görüşme, program hazırlama, çeşitli seminer ve bilgilendirme çalışmaları, tercih ve meslek danışmanlığı hizmetlerinin verilmesini de sağlayacak olan imzalar öncesi konuşan, kurumsal işbirliğinin Antakya sorumlu Müdürü Levent Tartma, “Radikal Eğitim Kurumları, ‘Eğitimde Radikal Dönüşüm’ sloganıyla çıktığı yolda büyüyerek devam ediyor. Kurumumuz, bu büyüme kapsamında 10’uncu şubesini Saray Caddesi-Gazi Paşa İşhanı Antakya adresinde açma hazırlığında” dedi.
Tam gün öğrenme ilkesiyle yola çıkan Radikal Eğitim Kurumları adına konuşan Erdal Avcı ise şöyle konuştu:
“Radikal Eğitim Kurumları, 2002 yılında, ‘Eğitimde Radikal Dönüşüm’ sloganıyla faaliyete başladı ve bu dönüşüm kapsamında İzmir, Adana, Ankara, İstanbul (3 Şube) , Diyarbakır, Antalya ve Bursa’da şubelerimiz var. Antakya, bu anlamda benim için önemli bir yer. Çünkü burası, aynı zamanda benim doğduğum yer, memleketim. Buraya hizmet fırsatı verdikleri için ekipteki arkadaşların tamamına teşekkür ediyorum. Antakyalılar, YGS ve LYS alanında, kurumsallaşmış ve çok ciddi bir firmadan hizmet alacaklar. Bütün arkadaşlara bu yolda başarı diliyorum.”
Konuşmaların ardından, Radikal Eğitim Kurumları’nın Antakya yapılanması için imzalar, Levent Tartma ve Erdal Avcı tarafından atıldı.
-Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ