Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Yıllarca görev yaptığı hastaneye

Yıllarca görev yaptığı hastaneye
  • 06.08.2020
  • 246 kez okundu

Bu kez farklı bir kimlikle gitti

İl Sağlık Müdürü Olarak…

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, yıllarca görev yaptığı Reyhanlı Devlet Hastanesi’ne, bu kez İl Sağlık Müdürü kimliğiyle, sürpriz bir ziyarette bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, gittiği Reyhanlı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk ziyaretini Reyhanlı Devlet Hastanesi’ne yapan Hambolat, hasta ve çalışan memnuniyetini ölçmek, sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek amacıyla, personel ve hastalarla sohbet etti.
Polikliniklerde ve Acil Servis’te karşılaştığı hasta ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Sağlık İl Müdürü Hambolat, tedavileri yatarak devam eden hastaları da ziyaret ederek acil şifa diledi. İl Müdürü Hambolat, hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında, hastaların ve personelin fikirlerini aldı, isteklerini dinledi. Hasta yakınlarıyla da sohbet eden İl Sağlık Müdürü, hasta ve hasta yakınlarına, aldıkları sağlık hizmetleriyle ilgili memnuniyetlerini sordu ve hastane idarecilerinden tedavi süreçleri ile ilgili bilgi aldı.
İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, ziyareti ile ilgili olarak şunları dile getirdi:
“Her hafta bir ilçemizi ziyaret ederek, hasta ve çalışan memnuniyetini yerinde görüyoruz. Hatay ilimizde, hizmet sunumlarının etkinliğini artırmak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla yoğun bir çalışma içindeyiz. Memnuniyete de çok önem veriyoruz. Bu kapsamda, personelimiz ve vatandaşlarla diyaloğumuzu geliştirerek, onların sorun ve taleplerini gidermeye çalışıyoruz. Hatay’ın sağlığı için, 7/24 ve 365 gün esasına göre bir saniye boşa geçirecek vaktimiz yok.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ