Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,94
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Yılmayız, İşimize Bakarız!

Yılmayız, İşimize Bakarız!
  • 21.11.2017
  • 1.018 kez okundu

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, asılsız söylemler ve karalamalara sert çıktı:

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, son dönemde bazı çevrelerin bilinçli bir şekilde Belediye hakkında asılsız karalamalarla ve söylemlerle yıpratma politikası başlattıklarını kaydederek, bunlardan üzüntü duyduklarını, ancak bunların hizmet yolunda kendilerini alıkoyamayacağını, işlerine bakarak hizmeti sürdüreceklerini söyledi.
Bazı çevrelerin “Belediyeyi hortumladılar” şeklinde asılsız ve çirkin iddialar ortaya attıklarını hatırlatan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, muhtarlarla birlikte olduğu bir toplantıda şunları söyledi:
“İlçenin kalkınması için muhtarlarımıza da çok büyük görevler düşüyor. Bu İlçenin daha da güzelleşmesi için medenice yaşamamız için birlik ve beraberlik içinde yaşayabilmemiz için kaliteli hizmetler yapmamız lazım. İşimiz zor, bunun da farkındayız. Muhtarlara çok büyük görevler düşüyor. Birlikte olmalıyız. Birlikte mücadele etmeliyiz. ‘Belediyeyi hortumladılar’ karalamaları yapılıyor. Hakkımızda asılsız siyasi karalamalar yapılıyor. Bunların hepsi yalan, asılsız, çirkin sözler. Bu ilçenin önceki hali neydi, herkes biliyor. Bizi yıpratmaya çalışıyorlar. Biz yılmayacağız, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.”
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, geçtiğimiz hafta sonunda ilçedeki özel yataklı tedavi kurumlarından Güneypark Hastanesi gecesine katılırken, Nazım Hikmet Ran Caddesi’nde oluşturulan “İlya Pastanesi” açılışına da katıldı.   -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ